Dagelijks bestuur

Pieter van Klaveren

Pieter van Klaveren

Voorzitter

Postbus 11134, 3004 EC Rotterdam
T 010 – 262 03 75
T 06 – 53 31 52 49

Yvette Huijsmans-Van Schie

Yvette Huijsmans-Van Schie

Secretaris / Vice-voorzitter

Postbus 11134, 3004 EC Rotterdam
T 010 – 262 03 75
T 06 – 41 51 95 21

Richard Le Grand

Richard Le Grand

Penningmeester

Postbus 11134, 3004 EC Rotterdam
T 010 – 262 03 75
T 06 – 53 31 52 49

Algemeen bestuur

Suzanne Brackmann

Suzanne Brackmann

Voorzitter commissie Aanbestedingen en Inkoop

Brackmann Aanbestedingsspecialist
Straatweg 231, 3054 AG Rotterdam
brackmann@aanbestedingsspecialist.nl

T 010 – 303 29 49

Frits Corvers

Frits Corvers

Voorzitter commissie Jong MKB Rotterdam

Mede-oprichter Webtify
Westblaak 90, 3012KM Rotterdam
Frits@webtify.nl
T 06 – 30 38 78 41

Ton van der Leck

Ton van der Leck

Voorzitter commissie Overheid

WerkgeversServicepunt Rijnmond (WSPR)
Schiekade 830, 3032 AL Rotterdam
t.vanderleck@rotterdam.nl
T 010 – 267 86 90

Jan Pieters

Jan Pieters

Voorzitter commissie Scholing en Employability

Hogeschool Inholland Rotterdam
Posthumalaan 90, 3001 KC Rotterdam
Postbus 23145, 3001 KC Rotterdam
T 06 – 54 97 86 95
T 010 – 303 29 49
jan.pieters@inholland.nl

Dick Nonnekes

Dick Nonnekes

Voorzitter commissie Economie en Financiën

Credion Rotterdam Rijnmond KvO
Marten Meesweg 8, 3068 AV Rotterdam
T 06 – 55 77 79 65
T 06 – 30 38 78 41
dnonnekes@credion.nl

Maria Berkenveld

Maria Berkenveld

Voorzitter commissie Arbeid en Werkgelegenheid

Bright Ideaz
Handelsplein 30, 3071 PR Rotterdam
T 06 – 28 41 59 88
maria@brightideaz.nl

Bestuursadviseurs

Jeppe Licht

Jeppe Licht

Belangenbehartiging

MKB-Nederland
Bezuidenhoutseweg
T 070 – 349 09 09
j.licht@mkb.nl

Maak een afspraak met MKB Rotterdam

Twijfelt u nog? Neem gerust contact met ons op voor een afspraak. We kunnen onder het genot van een heerlijke kop koffie alles samen met u doornemen.

 

Co-partner worden?

MKB Rotterdam biedt vele mooie mogelijkheden om uw bedrijf nog beter in beeld te krijgen. We hebben een schitterende hoeveel partners. Samen naar de mogelijkheden kijken? Dat kan!

Ben jij klaar om te netwerken?