08-05-2025 van 09:00 tot 10:30
Workshop Zo vergroot je als mkb’er de vijver – deel 1
Tijdens de eerste workshop richten we ons op de werving. Hoe krijg je je vacatures vervult door mensen die je voorheen niet in beeld had? Oftewel: hoe vergroot je de vijver?
Op het programma staat:
kennismaken met anders werven en objectief selecteren: wat lost het op?
zo werkt competentiegericht werven
zo schrijf je een inclusieve vacaturetekst.
Maak een afspraak met MKB Rotterdam
Ben je er nog niet helemaal over uit of je lid wilt worden? Neem dan gerust contact met ons op, dan plannen we een vrijblijvende afspraak in. We kunnen dan alles doornemen, vragen beantwoorden en twijfels wegnemen.
Relatiemanager leden:
Anne Schöen
anne.schoen@mkb-rotterdam.nl
06-23381640
Partner worden?
Met een partnerschap krijg je veel extra tools in handen om jouw bedrijf nog beter te profileren. Wij ontwikkelen graag samen met jou een maatwerkpropositie. Benieuwd naar wat dit voor jou kan inhouden? Wij maken graag een persoonlijke afspraak om de mogelijkheden voor een partnerschap te bespreken. Nieuwsgierig geworden? Neem contact met ons op.
Relatiemanager partners:
Brent Kunnen
brent.kunnen@mkb-rotterdam.nl
06-50855418
Ben jij klaar om te netwerken?
Jaarlijks organiseren wij tientallen netwerkbijeenkomsten en workshop; deze zijn laagdrempelig en altijd met een hoge "gun- én funfactor". Via de nieuwsbrieven houden we je op de hoogte van het laatste ondernemersnieuws en interessante evenementen.






















































