MKB Rotterdam Rijnmond heeft een aantal speerpunten op de politieke lobby agenda staan. Eén daarvan is: “Meer gunningen van gemeentelijke opdrachten aan het lokale MKB. ” Simpel gezegd, laat de gemeente zoveel mogelijk inkopen bij de lokale (MKB) ondernemers.
De gemeente Rotterdam vindt het erg belangrijk dat de lokale economie wordt gestimuleerd en wil dat lokale (MKB-)ondernemers een grote kans hebben op een gemeentelijke opdracht. Die doelstellingen sluiten dus mooi op elkaar aan. Eén van de wegen om dit te realiseren is om de gemeente en lokale MKB-ers met elkaar te laten kennismaken.
Daarom organiseren MKB Rotterdam Rijnmond en de gemeente Rotterdam gedurende het jaar door bijeenkomsten waar de inkopers van de gemeente en de ondernemers elkaar ontmoeten. Vanwege Corona kan dit nu niet live, maar nodigen wij je graag uit voor een interactieve digitale bijeenkomst op dinsdag 23 februari.
Tijdens deze interactieve bijeenkomst gaat de gemeente Rotterdam in op hoe zij lokaal inkoopt, kun je met inkopers van de gemeente Rotterdam spreken over het inkoop- en aanbestedingsbeleid van de gemeente, tegen welke problemen je aanloopt als ondernemer, welke eisen de gemeente wel of juist niet moet stellen en kun je vooral ook vragen hoe je nu in aanmerking kunt komen voor een gemeentelijke opdracht.
Programma:
12:00-12.10 uur: Welkom en opening door MKB Rotterdam Rijnmond & de Gemeente Rotterdam
12:10-13:00 uur: Interactief programma met presentaties, het beantwoorden van diverse
stellingen en ruime gelegenheid tot het stellen van vragen.